tel.: 0908 886 383
ŠTÚDIO-LÍNIA – Poprad | Princíp masáže
STUDIO-LINIA - Poprad, vitadu, niode, dieta, protein, chudnúť, chudnut, studio, linia, štúdio, revoločné, revolucne, chudnutie, odstraňovanie celulitídy, detoxikácia organizmu, formovanie postavy, spevňovanie pokožky
Poprad, vitadu, niode, dieta, protein, chudnúť, studio, linia, štúdio, revoločné, revolucne, chudnutie, odstraňovanie celulitídy, detoxikácia organizmu, formovanie postavy, spevňovanie pokožky
2893
page,page-id-2893,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Princíp masáže

 

Princíp masáže s prístrojom NIODE, prístrojová lymfodrenáž s vacupress.

edná sa o vákuový masážny prístroj pracujúci na princípe podtlakovej masáže s kontinuálnym alebo frekvenčným módom, ktorý dosahuje vynikajúcich výsledkov pri odstraňovaní celulitídy, spevňovaní pokožky, zoštíhlení problematických partií tela a formovaní postavy. Ďalej je veľmi účinný pri detoxikácii organizmu, vyhladení a spevnení pokožky po liposukcii, lokálne zvyšuje metabolizmus, čo je základný predpoklad pre redukciu podkožného tuku a pôsobí preventívne pri opuchu a zavodnení.

Čo je teda potrebné pre nápravu?  Prístroj NIODE dokáže mechanicky oddeliť tukové bunky zo zhlukov tak, aby sa ich prirodzený metabolizmus vrátil do normálu a zároveň výrazne spevní podkožné väzivo. Ošetrenie je navyše podporené aj použitím kvalitnej kozmetiky. Vhodným ošetrením sa dosiahne detoxikácia organizmu, veľmi pevnej, pružnej a hladkej pokožky a lokálneho zvýšenia metabolizmu.

Základné princípy ošetrenia prístrojom NIODE

Ku

spevneniu pokožky dochádza pôsobením vákuových rázov, tým sa stimulujú fibroblasty, bunky, ktoré v spojivových tkanivách vytvárajú kolagénové a elastenové vlákna. Tieto vlákna zabezpečujú pevnosť a elasticitu pokožky. Po ošetrení je pokožka hladká, pevná a pružná. Vákuovou masážou dochádza ku zrýchleniu metabolizmu vplyvom silného prekrvenia a tým sa spevňuje ochabnuté podkožné väzivo.V mieste ošetrenia dochádza k veľmi výraznému lokálnemu zvýšeniu metabolizmu, ktorý je potrebný pre zmenšenie objemu na ošetrovaných miestach ( pas, boky, zadok, stehná, lýtka atď).

A

 plikáciou dochádza k mechanickému oddeleniu tukových buniek (lipidov) z celulitických zhlukov a prekrveniu pokožky,týmto spôsobom je odstraňovaná a redukovaná celulitída.Masážou sa aktivujú lymfatické cesty,po oddelení celulitických buniek sú z medzibunkových priestorov vyplavované balastné a toxické látky a splodiny vzniknuté látkovou výmenou (zvyškové produkty látkovej výmeny) a tieto látky sú lymfatickým systémom prenesené do krvného riečišťa a následne vylúčené z tela. Tým dochádza k detoxikácii organizmu. Zákrok prístrojom NIODE  je nebolestivý.