tel.: 0908 886 383
ŠTÚDIO-LÍNIA – Poprad | Referencie – foto
STUDIO-LINIA - Poprad, vitadu, niode, dieta, protein, chudnúť, chudnut, studio, linia, štúdio, revoločné, revolucne, chudnutie, odstraňovanie celulitídy, detoxikácia organizmu, formovanie postavy, spevňovanie pokožky
referencie, ako, schudnúť
3240
page,page-id-3240,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Referencie – foto

 

Spokojná klientka a teraz už aj diétna poradkyňa pani  Miriam Hozáková, ktorá má po redukčnom programe o 25 kíl menej.

hozakova

Ďalšia z našich mnohých spokojných klientiek pred a po diéte, pani Lacko a jej dojmy z diéty:

“O diéte  VITADU som sa dozvedela od známej , ktorá schudla cca 20kg. Bola som zvedavá , čo je to za diétu, vzhľadom nato , že už som predtým nejaké vyskúšala. Zaujalo ma na nej najmä to , že obsahuje aj sladké „ jedlá“ , čo je pre mňa veľmi dôležité , pretože pri každej diéte som si sladké , ktoré mám veľmi rada, musela odoprieť. Ďalšia výhoda bola , že som nemusela pre seba vymýšľať žiadne špeciálne potraviny. Dostala som prídel „ bielkovinových jedál „ a zostatok som si vybrala z možností , ktoré táto diéta ponúkala. Tým , že som nemusela rozmýšľať , čo si dám, nelákalo ma to na „nezdravé potraviny“. Prínosom boli aj pravidelné konzultácie , kde som sa mohla poradiť a zistiť nielen aké mám váhové úbytky , ale aj iné zdravotné údaje.

Na začiatku som si stanovila za cieľ schudnúť 20 kg , z pôvodných cca 100,9 kg na 80 kg. Dodržiavala som presne pokyny diéty a za 2,5 mesiaca sa dostavil požadovaný výsledok. To ma povzbudilo , a tak som sa rozhodla pokračovať v chudnutí ďalej.

Dnes po 3,5 mesiaca mám menej o 27 kg a mojím cieľom je celkovo schudnúť 30 kg. Postava sa mi zmenila , z čísla na 48-50 na oblečenie so sa dostala na 40-42 a môžem si vybrať akékoľvek ošatenie. Odporúčam diétu tým , ktorí obľubujú sladké a chcú naozaj schudnúť , pretože aj k tejto diéte je potrebné pevné rozhodnutie a najmä pevnú vôľu.”

Janka Lacko

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pani Lacko sa nakoniec rozhodla celkovo schudnúť 35 kg, čo sa jej po ďalších dvoch mesiacoch dodržiavania diétneho programu  skutočne aj podarilo. Dnes váži 66,5 kg z pôvodných 100,9 kg. Jej úbytok hmotnosti teda predstavuje 34,4 kg a jej konfekčná veľkosť oblečenia sa zmenila z 50 na súčasných 38!

Janka_Lacko_saty_2_na_web

 Mladý muž, ktorý u nás so diétou zhodil 20 kíl:

klient_pred_dietou_ZENEA

klient_po_diete_ZENEA

Pani Singhofferová:

Pani Singhofferová PRED a PO absolvovaní diétneho programu. Časový rozdiel cca 3,5 mesiaca. Váhový rozdiel 19,5 kg.

singhofferova_pred_a_po_zboku_websinghofferova_pred_a_po_web

Pani Pepichová:

“Mám 61 rokov a už dlho som chcela schudnúť. Skúšala som len po svojom znížením množstva jedla, ale nedarilo sa mi. No dozvedela som sa o diéte bielkovinovej a konečne som sa rozhodla niečo pre seba urobiť. Keď som začala, vážila som 75,5 kg a výšku mám 158 cm.

Rozhodla som sa ísť na moju vysnívanú váhu . Do dnešného dňa som zhodila 11 kg (chcem ešte 2 kg dať dole).

Prvý týždeň diety som mala vlčí hlad, chodila som hore dole a veľmi som chcela niečo zjesť. Ale odolala som a vydržala. Každým dňom sa mi to lepšie znášalo. Dokázala som odolať rôznym nástrahám jedla. Strava, ktorá mi bola určená mi stačila a bola chutná.

Momentálne som veľmi spokojná a šťastná, že som vydržala, oplatilo sa to. Dobre sa cítim, som poyblivejšia, topánky si zašnorujem bez problémov, žlepšilo sa mi dýchanie, upravil sa mi cukor a vylepšil sa mi krvný tlak. Veľmi ma poteší, keď mi okolie povie, ako dobre vyzerám. Najlepšie na tom je, že celý priebeh diety je pod kontrolou výživovej odborníčky, diétnej sestry, takže nehrozí žiaden zdravotný problém. Ak som mala hocijakú otázku, zlatá diétna sestra mi s úsmevom a ochotne odpovedala a poradila. Túto diétu doporučujem každému, kto chce pre seba a svoje zdravie niečo urobiť.

Budete takí šťastní ako ja.

Pepichová

p.Pepichova_pred_ Pepichova_po_na_web